July 11, 2018

Üreticimiz ve topluluk üyemiz İbrahim Akalın'a yeni kümesinin inşaatı ve tavuk alımı için toplu ödeme yaptık. Projeye katılmak isteyen topluluk üyeleri, tüketim miktarları kadar yumurta adedi için indirimli ön ödeme yaparak üreticiye destek verdi.

June 19, 2018

Genç üreticimiz Mustafa Dinç'e atalık mısır tohumları verip, damlama hortumlarını da alarak, ekimine yardım ettik. Desteğimiz sonucu verdiğimiz kadar tohumu ve masraflarımızı kapsayacak şekilde hasat edilen mısırları uygun bir ücret karşılığı topluluğa almamız konusund...

June 8, 2018

Değerli bir üretici olduğunu bildiğimiz Köyceğiz bölgesinde yaşayan Alp Pir ailesinin temiz üretilmiş ancak yoğun yağmur ve sel etkisinde kalmış greyfurtlarını toptan alıp topluluğumuzda paylaşarak üreticiye destek olduk. 

December 7, 2017

Seferihisar’da temiz bir mandalin bahçesine bakan Özkan Gülkaynak, ürünlerini topluluğumuza hediye etti. Hep bir elden topladık, Bitot’ta sattık, gelirini daha sonra başlatacağımız projelere destek oldu.

October 27, 2017

Artvin’den temiz atalık pirinç, fasulye üretimi yapan üreticimiz Ayhan Kaleli'nin ürünlerine toplu alım yaparak destek olduk. Ayrıca bize hediye olarak bir miktar gönderdiği pirinç ve fasulyeyi de pişirip kuru fasulye pilav buluşması yaptık.

June 23, 2016

Nohutalan Köyü’nden üreticimiz Metin Gümüş’ün, atalık patates tohumlarının ekimine, çapalaması ve toplamasına Bitot olarak destek verdik. Önceden alım desteğinde bulunduk yani çıkan ürün nasıl olursa olsun kabulümüzdü, biliyoruz ki doğa bu... Üreticimizin çabası sürebi...

Please reload

Our Recent Posts

Tavuk projesi

July 11, 2018

Mısır ekim projesi

June 19, 2018

Greyfurt projesi

June 8, 2018

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 

©2018 by bitot.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now